Składanie komputerów

Składanie komputerów Toruń, montaż komputerów ToruńZapraszamy do korzystania z naszych usług składania i montażu komputerów stacjonarnych na zamówienie. Nie zarabiamy na podzespołach – mamy ceny „internetowe”, takie, jak największe sklepy komputerowe typu x-kom, morele.net, itp. Koszt złożenia komputera jest stały, bez względu od wartości podzespołów i jest to 250 złotych. Doradzimy to, co jest faktycznie najciekawsze w danej grupie cenowej, a nie to co nam zalega na magazynach – z prostej przyczyny – prowadzimy firmę usługową a nie handlową. Niestety, nie lubimy też reklamacji (a któż je lubi?) i tym samym nie doradzimy najtańszych rozwiązań – bazujemy na komponentach, które posłużą Ci długie lata i nie będą sprawiać kłopotów. Zapraszamy!

Komputera nie kupuje się codziennie. Warto więc, żeby model, na który się zdecydujemy, miał podzespoły dokładnie takie, jakich potrzebujemy. Gotowe propozycje oferowane w sklepach branżowych, często obarczone są oszczędnościami w postaci zastosowania tańszych, niższej jakości komponentów. Nie rzuca się to w oczy w ogólnej specyfikacji zestawu, lecz użycie anonimowego zasilacza bądź taniej płyty głównej, skróci nam nie tylko żywotność sprzętu, lecz poważnie ograniczy możliwość późniejszej adaptacji do realiów rynku. Do głównych zalet składania komputerów na zamówienie należą mniejsze koszty niż przy zakupie gotowego zestawu w sklepie, szeroki asortyment indywidualnie dobranych, markowych części oraz często dłuższa gwarancja (procesory, płyty, dyski 3-5 lat gwarancji, pamięci ram często dłużej, nawet dożywotnio), bez plomb gwarancyjnych oraz ograniczeń narzuconych przez sprzedawcę. Ponadto, najważniejsza jest możliwość kompleksowego dopasowania parametrów zestawu do potrzeb Klienta, również opierając się o aspekty estetyczne (wygląd, kolor, wielkość obudowy, możliwość zastosowania dodatkowego podświetlenia, wyciszenia zestawu).

Proponujemy Państwu profesjonalną pomoc przy wyborze i montażu wymarzonego zestawu komputerowego. Nasze doświadczenie pozwoli uniknąć pomyłek w dopasowaniu części i zapewni profesjonalne wykonanie usługi. Przekażemy niezbędne wskazówki, co warto robić, a czego należy unikać, aby komputer stacjonarny działał poprawnie przez długie lata bez konieczności częstych i kosztownych napraw. W końcowym etapie oferujemy również możliwość podłączenia całego zestawu u Klienta oraz instalację dedykowanego oprogramowania.

To co dla entuzjastów nowych technologii komputerowych wydaje się sprawą prozaiczną, dla większości ludzi i potencjalnych użytkowników komputerów jest czarną magią. Podzespoły komputerowe charakteryzują się ogromem parametrów, danych, technikaliów często ściśle powiązanych ze sobą, a do tego nieustannie ewoluują. Użytkownik który jeszcze “wczoraj” sprawnie poruszał się w świecie komputerów, wrzucony w dzisiejsze realia ilości rdzeni procesora, trybów turbo, pamięci L2 i L3, wielowątkowości i architektur modułowych czy APU, byłby zwyczajnie zdezorientowany. Branża komputerów PC systematycznie prze naprzód, mimo iż wielu wróżyło jej zmierzch już dawno temu.

Cytat Ipsum Komp (wpis na blogu):

https://www.komputery-torun.pl/jaki-komputer-gier/

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz przykładowymi realizacjami opisanymi na naszym blogu.

 

Komputer do gier (prawie) bez kompromisów
Komputer do gier – złoty środek w 2019

Jaki komputer do 2000.
Jaki komputer do 3000.
Jaki komputer do 4000.

Ośmiowątkowa bestia.
Jaki komputer do gier do 2500.
Jaki komputer do Wiedżmin 3: Dziki Gon.
Kolejny komputer do gier 2015
Pod egidą dwóch haseł: „do gier” oraz „do 3000 złotych” 2015
Jaki komputer do gier 2016 – podsumowanie roku.
Wakacje z komputerem 2017
Mocny „średniak” do gier 2017
Kolorowo jest wesoło – montaż komputera w określonej kolorystyce
Orange is the new coffee black – prezentacja zestawu komputerowego na 2018 rok
Klasa średnia do gier, zabaw i pracy (2018)

Składanie i montaż zestawów komputerowych

Jaki komputer do

Montaż kpomputerów na zamówienie Ipsum Komp

komputery i akcesoria

Montaż komputerów stacjonarnych

Składanie komputerów PC toruń

jaki komputer

komputery Toruń

Montaż komputerów na zamówienie

Składanie komputera do gier

montaż komputerów PC

zestawy komputerowe na zamówienie

Zestawy komputerowe dla każdego

Montaż komputerów z podzespołów

Jaki komputer

Komputer do 4000

Jaki zestaw komputerowy do 2000 złotych

Zestawy komputerowe na zamówienie

Montaz komputera na zamówienie

Wymiana karty graficznej serwis Toruń

Projekt 2000 zł

Zestaw komputerowy 2000

Płyta głowna - Ipsum Komp Toruń

Wymiana karty graficznej Toruń

Procesor i7 4690k

montaż komputerów toruń montaż komputerów toruń montaż komputerów toruń montaż komputerów toruń montaż komputerów toruń montaż komputerów toruń serwis komputerowy toruń

Call Now Button