Korepetycje

Szanowni Państwo, obecnie usługa związana z wszelkiej maści szkoleniami oraz korepetycjami została zawieszona do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy do korzystania z naszych usług serwisu komputerowego.


Wszechobecna informatyzacja i cyfryzacja powodują, iż wykonywanie wielu w zasadzie codziennych obowiązków, wymaga posiadania komputera oraz podstawowej wiedzy na temat jego obsługi. Wszelkiego rodzaju 'ułatwienia’ dotyczące internetowych biur obsługi (gazownia, przedsiębiorstwo energetyczne, bankowość internetowa, handel) wymagają przedzierania się przez gąszcz technicznych, niełatwych do wykonania, zwłaszcza dla osób starszych, procedur instalacyjnych, uwierzytelniających i zabezpieczających. Jak często słyszymy podczas rozmów prywatnych, służbowych, urzędowych, pojawiające się w zdaniu hasło ’ w internecie’? Zakupy, przelewy, rachunki, kredyty, sprawy administracyjne, reklamacje? W internecie. Ważne dane, informacje, adresy, wiadomości, formularze skarbowe, ubezpieczenia, umowy, ZUS – gdzie? W internecie. Dlatego też osoby samotne, mieszkające bez rodziny, bliskich bądź zwyczajnie krępujące się poprosić kogoś o pomoc czują się wyobcowane oraz zepchnięte na margines.

W wyniku dużego zapotrzebowania, z pomocą przychodzi nasza nowa usługa szkoleń i korepetycji u Klienta w domu.

> Potrzebujesz skorzystać z poczty elektronicznej?
> Chcesz odnowić kontakt z rodziną z drugiego końca Polski?
> Nie wiesz, jak napisać na komputerze tekst, a potem wydrukować go w formie dokumentu?

Zadzwoń do nas i przekonaj się, że obsługa komputera jest prosta, daje dostęp do wszystkich potrzebnych informacji i otwiera przed Tobą nowe możliwości. Z nasza pomocą szybko opanujesz obsługę sprzętu, nabędziesz umiejętności wyszukiwania informacji i płacenia rachunków przez Internet. Dowiesz się, jak robić zakupy bez wychodzenia z domu, oglądać filmy on-line, brać udział w aukcjach internetowych, korzystać z serwisów społecznościowych oraz poczty elektronicznej.

Doradzimy również przed zakupem nowego, czy też używanego zestawu komputerowego bądź laptopa, tak by nie ulec manipulacji ze strony sprzedawcy i wybrać sprzęt na miarę naszych potrzeb. A wszystko to w przyjemnej, zupełnie bezstresowej atmosferze, ze specjalnie przygotowaną, doświadczoną i co najważniejsze cierpliwą osobą w charakterze korepetytora/konsultanta.

Oferta i cennik usług szkoleniowych/korepetycji

 

Call Now Button