Serwis Apple: MacBook Air i MacBook Pro (wszystkie roczniki)

Urządzenia z logo nadgryzionego jabłka można kochać lub nienawidzić. W każdym jednak z tych przypadków, trzeba przyznać, iż produkty wypuszczone spod skrzydeł giganta z Cupertino od wielu lat wskazują trendy w branży elektroniki użytkowej i nadają kierunek rozwoju, którym często podążają inne konkurencyjne firmy. Wobec żadnej konferencji firmy Apple prezentującej nowości nie można przejść obojętnie – jest to wydarzenie na skalę światową, szeroko komentowane w mediach – rozpalające emocje zarówno zwolenników jak i hejterów. Jednak, nawet gwiazdy spadają. Najdroższe i najbardziej dopracowane urządzenia, bez względu na markę, czasem zwyczajnie odmawiają posłuszeństwa i się psują. Żadne urządzenie nie „lubi” spadać z wysokości, mieć kontaktu (dosłownie) z przepięciem ani być zalewane herbatą (choćby z prądem). Nasz serwis komputerowy od 2013 roku pomaga w problemach z laptopami, komputerami i konsolami wielu producentów, a marka Apple, z każdym rokiem jest nam coraz bardziej znana, tak samo, jak staje się coraz częstszym bywalcem polskich gospodarstw domowych.

Serwis komputerowy Ipsum Komp zaprasza do serwisowania urządzeń MacBook Air i Macbook Pro. Naprawiamy i rozwiązujemy większość problemów sprzętowych we wszystkich rocznikach MacBooków. Naprawialiśmy z powodzeniem najnowsze wersje – również te z procesorami M1.

W swojej szerokiej ofercie serwisu urządzeń Apple prezentujemy:

Czyszczenie i naprawa MacBooków po zalaniu. Naprawa płyt głównych oraz wymiana klawiatur, gdzie serwisy autoryzowane wymieniają całe palmresty (obudowy górne z klawiaturami).

Naprawa płyt głównych po przepięciach i zwarciach układu zasilania.

Wymiana baterii / akumulatorów – zarówno na oryginalne jak i dobrej jakości zamienniki.

Programowanie kości EFI (Bios) na płycie głównej.

Wymiana układu SMC (kontroler zarządzania systemem).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serwis MacBook Air i MacBook Pro – Ipsum Komp Toruń. Zapraszamy!

 

 

 

Call Now Button