Mocny „średniak” do gier

Komputer do domu 2017Uniwersalny przepis na montaż dobrego zestawu komputerowego nie istnieje. Wynika to również z tego, iż semantycznie, określenie „dobry” jest swoistą abstrakcją. Określenia: „dobry”, „fajny”, „niezły”, każdy odbiera w nieco inny sposób – w zależności od preferencji i czy nam się to podoba czy nie, od zasobności portfela.

Przyjmijmy zatem, że dobry komputer to taki, który w danym zakresie cenowym zapewnia najlepszy stosunek między mocą obliczeniową a jakością produktu, definiując przy tym moc jako uśrednione osiągi w grach oraz programach użytkowych. Oczywiście w zależności od indywidualnych preferencji użytkownika oraz zastosowań w jakich komputer będzie wykorzystywany, nacisk na poszczególne elementy konfiguracji powinien rozkładać się nieco inaczej, niemniej w większości przypadków, podstawowym powodem zakupu wydajnej maszyny są gry :) I taki właśnie zestaw prezentujemy poniżej. Mocny średniak do gier.

Komputer średniak do gier

Zatem, kolejny raz mamy tu czterordzeniowy procesor ze stajni INTEL, 8GB szybkiej pamięci operacyjnej RAM DDR4 z niskimi opóźnieniami, ciche i wydajne chłodzenie wieżowe, oraz dysk twardy wykonany w technologii hybrydowej SSHD, który łączy zalety szybkiego dysku SSD i pojemnego, klasycznego, talerzowego HDD. Zastosowana płyta główna i zasilacz, obok jakości wykonania, funkcjonalności i ciekawego wyglądu, pozwolą na późniejszą rozbudowę zestawu o nowe, bardziej wydajne elementy. Wszak,jak zawsze powtarzam, komputery stacjonarne to takie klocki dla trochę starszych dzieciaków. Poniżej zdjęcia poszczególnych elementów zestawu i gotowego produktu.

Kolejny zestaw do gier

Prezentacja komputera do gier na wakacje

GTX1060 Palit Jet Stream 6GB

wakacje z komputerem 2017

Komputer do domu 2017

Karta graficzna do gier 2017

Montaż komputera Toruń 2017

Propozycja zestawu komputerowego ze średniej półki

 Z ciekawostek to, karta graficzna posiada podświetlone logo producenta, wykonane w technologii RGB LED. Podświetleniem tym możemy sterować z poziomu specjalnej aplikacji zainstalowanej na komputerze. Można na przykład ustawić tryb, by kolor zmieniał się w zależności od temperatury układu graficznego. Obudowa jest z oknem, zatem nic nie stanie na przeszkodzie by zerkać na swój nowy „dobry” komputer.

Serwis komputerowy Ipsum Komp Toruń – zapraszamy!

Call Now Button