Klasa średnia do gier, zabaw i pracy (2018)

Czy warto kupić komputer stacjonarny? Przed takim dylematem staje każdy, kto waha się przed zakupem nadal bardzo popularnych blaszaków. Komputery stacjonarne wybieramy, bo są bardzo wydajnymi i uniwersalnym sprzętami mogącymi służyć do pracy lub za multimedialne centra rozrywki. Ponadto są łatwe w naprawie i proste w modernizacji. PC-ta raczej nie zalejemy, nie upuścimy, nie nadepnie na niego pies / kot / dziecko. Zatem jaki komputer kupić w 2018?

 

Niefortunnie, sprzętowa klasa średnia  w światku branży komputerowej bardzo mocno i bez zbytniego oporu ze strony konsumentów, przesunęła się w wysokie pułapy cenowe. W tym momencie, mając budżet do 3000 złotych, możemy sobie pozwolić na przedstawiciela niższej klasy średniej (bez monitora). Komputer taki pozwoli na wydajną pracę w zastosowaniach domowych i biurowych, obsługę wszystkich multimediów oraz poradzi sobie z najnowszymi tytułami branży gier w ustawieniach jakości średnie / wysokie (w zależności od potrzeb w osiąganiu liczby klatek na sekundę).

W tym zestawie stawiamy na czterordzeniowy procesor Intel Core i3-8100 o taktowaniu 3.6GHz, który w tym przedziale cen jest bezkonkurencyjny, do tego atrakcyjna płyta główna z chipsetem B360, ciche i wydajne wieżowe chłodzenie procesora oraz 8GB pamięci DDR4 w dwóch kościach (z możliwością rozbudowy o kolejne 8GB). Użyty dysk twardy to szybki i sprawdzony dysk SSD o pojemności 128GB na system i podstawowe programy użytkowe oraz dysk klasyczny (talerzowy) na dane oraz gry. Do tego karta graficzna GTX 1050Ti z 4GB pamięci VRAM, która spokojnie poradzi sobie z okazjonalnym graniem, certyfikowany, markowy zasilacz o mocy 450W oraz przewiewna obudowa z trzema wentylatorami i boczną ścianką z pleksi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sredniak do gier 2018 rok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług montażu komputerów stacjonarnych na zamówienie – Serwis komputerowy Ipsum Komp Toruń.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie zarabiamy na podzespołach. Stały koszt usługi bez względu na wartość komputera. Organizujemy rabaty. Pomagamy dobrać odpowiednie podzespoły do oczekiwań. Przed złożeniem zamówienia pobieramy zaliczkę w wysokości mniej więcej 25% ceny zakupu. Na dane klienta jest wystawiana faktura zakupowa na elementy wyposażenia zestawu, z naszej strony faktura za wykonanie usługi montażu. Oczywiście na każdy produkt jest gwarancja producenta, która wynosi od 2 do 5 lat lub na niektóre elementy dożywotnio.

Call Now Button