Sieci domowe

Szanowni Państwo, obecnie usługa związana z konfiguracją sieci domowych / firmowych została zawieszona do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy do korzystania z naszych usług serwisu komputerowego.


Coraz częściej mamy w domu więcej niż jeden komputer. Poza tym nierzadko posiadamy inne urządzenia, które możemy podłączyć do internetu. Warto wówczas kupić wielofunkcyjny router i połączyć je w domową sieć. Sieć domowa pozwoli nam przede wszystkim rozdzielić łącze internetowe na kilka komputerów. Dzięki odpowiedniemu routerowi będziemy mogli korzystać z internetu bezprzewodowo w dowolnym miejscu w domu.
Sieć komputerowa daje nam także możliwość łatwego podłączania do internetu dodatkowych komputerów i urządzeń sieciowych, na przykład bramki VoIP, dysku sieciowego, telefonu komórkowego, konsoli do gier czy odtwarzacza multimedialnego. Między połączonymi za pomocą routera komputerami i urządzeniami będziemy mogli swobodnie wymieniać pliki. Przez sieć możemy także, np. korzystać z jednej drukarki na wszystkich komputerach.

Usługi sieciowe świadczone przez serwis komputerowy IPSUMkomp w Toruniu:

> budowę od podstaw i optymalizację sieci przewodowych i bezprzewodowych,
> tworzenie domowych centrów multimedialnych, serwerów danych z funkcjami wymiany plików,
> konfigurację i dzielenie dostępu do Internetu,
> zabezpieczenie przyłącza przed intruzami i zapewnienie pełnej prywatności.

 

Call Now Button

Szanowni Państwo, 

uprzejmie informujemy, iż w czwartek, piątek i sobotę (kolejno: 29,30 i 31 lipca), serwis komputerowy będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy w poniedziałek od godziny 9.

Ipsum Komp