Pogotowie komputerowe | Pomoc komputerowa

Pomoc komputerowa i pogotowie komputerowe Toruń

UWAGA: Usługa pogotowania komputerowego, wraz z dojazdem do siedziby klienta, jest do odwołania niedostępna. Zapraszamy do korzystania z naszych usług stacjonarnie przy ul. Kozackiej 17 – 19.

Pomoc komputerowa lub pogotowie komputerowe już w swym nazewnictwie daje do zrozumienia, iż tego typu usługa ma charakter doraźny oraz cechuje się krótkim czasem interwencji. Nie ma tu również określonej specyfiki sprzętu jakiego pomoc ta dotyczy. Będą to zarówno  typowe problemy z komputerem, laptopem, konfiguracją sieci, błędami systemu i oprogramowania jak i te przyjmujące formę zjawisk nagłych, nieprzewidzianych oraz często związanych z ingerencją czynników zewnętrznych – przepięcia, zalania, zamoczenia, rozbicia matryc, uszkodzenia mechaniczne bądź nagła utrata dostępu do ważnych danych.

Oferując usługę pomocy komputerowej bierzemy pod uwagę jak najszersze spektrum możliwych działań pozwalających na szybkie, sprawne i skuteczne doprowadzenie sprzętu do stanu użyteczności. Często gdy zależy Państwu na czasie i natychmiastowej reakcji jesteśmy na tyle elastyczni by w miarę możliwości, nawet o niezupełnie przyzwoitej porze, móc podjąć się zlecenia. Jeśli akurat nie odpowiada którejkolwiek ze stron wizyta w domu lub firmie nic nie stoi na przeszkodzie by sprawnie umówić się w miejscu publicznym, w galerii handlowej, urzędzie, kawiarni.

Zapraszamy do korzystania z usług naszego pogotowia komputerowego w Toruniu. Numery kontaktowe znajda Państwo w każdym wpisie, po prawej stronie ekranu oraz w stopce witryny. Zachęcamy też do lektury blogu firmowego.

Ekipa IPSUM

Call Now Button