O nas

Uslugi komputerowe Torun Projekt IPSUM – serwis komputerowy w Toruniu był naturalnym, kolejnym krokiem w rozwoju naszej firmy. Pozwolił on ukierunkować część naszych zasobów na wykreowanie praktycznego, przemyślanego i dostosowanego do potrzeb klienta podmiotu świadczącego szeroko pojęte usługi komputerowe. Posiadamy bogate, wieloletnie doświadczenie zarówno w branży związanej z profilem naszej działalności, jak i w fachowej, rzetelnej i profesjonalnej obsłudze klienta. Serwis komputerowy Toruń IPSUMkomp to przede wszystkim unikalne połączenie wyspecjalizowanych, technicznych umiejętności z humanistycznym, kreatywnym podejściem do oczekiwań naszych Partnerów biznesowych. Sukces naszych Klientów – to także nasz sukces. Zadowoleni Klienci to najlepsza rekomendacja, szczególnie gdy strategia rozwoju firmy – tak jak w naszym wypadku – bazuje na reputacji, uczciwości i zaangażowaniu. Oferować usługi na najwyższym poziomie i służyć fachową radą to myśl, która przyświeca naszej firmie, a nieustanne podnoszenie własnych kwalifikacje i stawianie sobie coraz to wyższej poprzeczki, to recepta na doskonały wizerunek własnej firmy i umocnienie pozycji na rynku lokalnym.

Zapraszamy do współpracy!

Biuro firmy mieści się przy ulicy Grudziądzkiej 79 (skrzyżowanie ul. Grudziądzkiej i Lelewela), I piętro, domofon nr 4, budynek przyległy do Bumaru, wejście od ul. Grudziądzkiej naprzeciwko przejścia dla pieszych. Wejście ulokowane jest pomiędzy Żabką a bankiem BGŻ PARIBAS / EUROBANK – pod zabytkowym balkonem.

Godziny otwarcia biura w dni powszednie: 9 – 18 oraz w soboty 9 – 13. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego i za pomocą poczty elektronicznej.

Mapa dojazdu do serwisu komputerowego Ipsum Komp

Informacja w formie dokumentu PDF: Serwis komputerowy Toruń

Pełne dane firmy:

IPSUM Dawid Wiśniewski
87-100 Toruń
ul. Legionów 165A/8
NIP: 9562148936

IPSUM Tomasz Ozimek
87-100 Toruń
ul. Broniewskiego 46/6
NIP: 8272031131
REGON: 341372750

Ipsum Komp Toruń ul. Grudziądzka 79

Serwis komputerowy Ipsum Komp w Toruniu

Serwis komputerowy Ipsum Komp Toruń ul. Grudziądzka 79

Serwis Ipsum Komp wejscie

Ipsum Komp Toruń jak dojechać

Serwis komputerowy jak trafić

Budynek Ipsum Komp

Budynek Serwis Komputerowy ToruńSerwis Komputerowy Ipsum Komp

Ipsum Komp - wejscie

Biuro Ipsum Komp

Zdjęcia DW.

 

Szanowni Państwo, w najbliższą sobotę (20 kwietnia), serwis komputerowy Ipsum Komp będzie nieczynny. Zapraszamy we wtorek od godziny 9. Za utrudnienia przepraszamy. Naszym obecnym i przyszłym klientom życzymy pogodnego świątecznego weekendu i mokrego dyngusa.