Nowe media

sieci komputerowe, bezprzeowodowe, wifi toruńNowe media to potoczne, często używane w prasie, telewizji określenie na zaawansowane rozwiązania techniczne i zastosowania najnowszych odkryć naukowych w praktyce. Sprawą dyskusyjną jest nadużywanie tego terminu i jego znaczenie. Pod terminem nowe media ukryty jest swoisty misz-masz technologiczny. Będzie to pełen przekrój, zarówno najświeższych nowinek elektronicznych w postaci urządzeń mobilnych, tabletów, smartfonów poprzez nawigacje, moduły GPS, centra domowej rozrywki, bezprzewodowe serwery danych, czytniki e-booków, na modułach rozszerzających rzeczywistość i aplikacjach korzystających z obliczeń w chmurze kończąc.

Usługi związane z nowymi technologiami świadczone przez serwis komputerowy IPSUMkomp Toruń:

> reinstalacja oprogramowania/firmware urządzeń nawigacyjnych, aktualizacja map, testowanie,
> konfiguracja sieci domowych i urządzeń peryferyjnych (kin domowych, konsol do gier, centrów multimedialnych, produktów wykorzystujących strumieniowe przesyłanie danych),
> rozwiązywanie problemów z urządzeniami mobilnymi typu tablet, smartfon,
> wdrożenie i optymalizacja usług pozwalających w pełni wykorzystać możliwości nowoczesnych produktów z branży elektroniki użytkowej.

Call Now Button

Szanowni Państwo, 

uprzejmie informujemy, iż w czwartek, piątek i sobotę (kolejno: 29,30 i 31 lipca), serwis komputerowy będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy w poniedziałek od godziny 9.

Ipsum Komp