Realizacje

Tworzenie stron internetowych toruńPoniżej przedstawiamy galerię realizacji stron internetowych, które wykonaliśmy między innymi dla naszych klientów. Każda z przygotowanych stron jest zbudowana na bazie systemu zarządzania treścią (ang. Content Management System czyli tzw. CMS). Jest to oprogramowanie pozwalające na łatwą i intuicyjną aktualizację oraz rozbudowę treści strony przez personel nietechniczny.  Późniejsza edycja i kształtowanie treści odbywa się poprzez proste w obsłudze moduły oraz formularze przypominające interfejs programów użytkowych jakie zna każdy użytkownik komputera i osoba korzystająca z internetu. Dodawanie aktualności, zdjęć w galerii, edycja danych teleadresowych, aktualizacja cenników, prowadzenie bloga firmowego nigdy nie było takie proste.

Ponadto, każda ze stron charakteryzuje się responsywnością. Jest to właściwość strony internetowej, która dostosowuje jej rozdzielczość oraz format wyświetlania do rodzaju i wielkości urządzenia na którym jest przeglądana. Strona dostosuje się do rozdzielczości ekranu bez względu czy będzie to komputer stacjonarny z dużym monitorem, telewizor, rzutnik multimedialny, laptop, tablet czy też smartfon. Przy przeglądaniu witryny z użyciem urządzeń przenośnych, każdy z projektów przełącza się samoczynnie w tryb mobilny. Jest to kolejna ważna cecha, wpływająca na komfort korzystania i odbiór treści na małych wyświetlaczach. Wersja mobilna strony www jest też wysoko punktowana przez wyszukiwarkę Google i znacząco wpływa na wyniki wyszukiwania.

Nasze najnowsze realizację są zaprezentowane na naszym blogu:

Maj
Czerwiec
Kwiecień

Więcej informacji na temat oferty tworzenia, administracji oraz zaplecza technicznego dla stron internetowych znajduje się w dziale www. Polecamy też usługi serwerowe oraz elastyczny hosting.

Budmar 1

Tłumaczenia 3Tłumaczenia 2Tłumaczenia 1Stamiko 2Serwis 1Monitoring Toruń ofertaMonitoring Toruń homeIpsum foto 2Ipsum 1Budmar 4Budmar 3Budmar 2

Tworzenie stron www dla firmy budowlanej

Call Now Button