Kwietniowe realizacje stron internetowych

Kwiecień – czwarty miesiąc w roku, według kalendarza gregoriańskiego, ma 30 dni. Kwiecień jest wiosennym miesiącem na półkuli północnej, a jesiennym na półkuli południowej. Kwiecień zawsze zaczyna się w ten sam dzień tygodnia co lipiec, a w latach przestępnych dodatkowo także co styczeń. Nazwa miesiąca (według Brücknera) pochodzi od kwitnących wtedy kwiatów (por. ukr. квітень / kwiteń; czes. květen ‛maj’). Dawniej używane były również nazwy: łżykwiat (lub łudzikwiat), brzezień – od brzozy (por. czes. březen i ukr. березень / berezeń ‛marzec’) i dębień (por. czes. duben ‛kwiecień’). Łacińska nazwa Aprilis (zobacz: kalendarz rzymski) została zapożyczona przez większość języków europejskich.

A w kwietniu tego roku, powstała kolejna strona internetowa z naszym skromnym udziałem. Hosting własny klienta. Efekt prac poniżej:

Kategoria hotel dla psów / hodowla – Hotel Luna. Sympatyczne miejsce położone 16 km od Torunia, z dala od miejskiego zgiełku, nieopodal lasu. Placówka posiada 14 miejsc noclegowych, z czego 6 to ogrzewane kwatery zimowe, oraz 5 dużych wybiegów, 2 mniejsze, basen i agility do zabaw. Każde pomieszczenie wyposażone jest w legowisko oraz miski. Do tego specjalne pomieszczenia dla najmniejszych piesków (York, maltańczyk, shih tzu,bolończyk itd). Strona mieści się pod adresem: https://hotel-luna.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej informacji na temat oferty tworzenia, administracji oraz zaplecza technicznego dla stron internetowych znajduje się w dziale www. Polecamy też usługi serwerowe oraz elastyczny hosting. 
Tworzenie prostych stron internetowych dla małych firm oraz organizacji – Ipsum Komp Toruń.

Call Now Button