Przeprowadzka – zmieniamy się dla Państwa na lepsze!

Coś się kończy, coś się zaczyna. Po kilku miesiącach planowania, przygotowywania odpowiedniej infrastruktury (tak, tak, proszę Państwa – światłowód w centrum średniej wielkości miasta nie jest taką oczywistą sprawą), kilku tygodniach remontu, kilkudziesięciu rozmowach z firmami montującymi klimatyzację (wysoki sezon „chłodniczy”), w końcu, finalizujemy przeprowadzkę do nowej siedziby.

Nowa lokalizacja naszego serwisu komputerowego to ul. Kozacka 17-19. Jest to punkt handlowo – usługowy, mieszczący się za skwerem handlowym „tuż tuż” (Piotr & Paweł, Pepco, Wiślańska), w niedalekiej odległości od zajezdni autobusowej MZK oraz centrali MPO. Dla rodzin z małymi dziećmi, miejsce to kojarzone jest z „Cafe Bajarka”.

Dla naszych obecnych i przyszłych klientów, do dyspozycji będzie obszerny parking po obu stronach budynku oraz winda ułatwiająca dostęp dla osób niepełnosprawnych. Dla osób niezmotoryzowanych dostępne są stojaki rowerowe przez budynkiem (z bezpośrednim widokiem z naszego okna) oraz łatwy dojazd autobusami linii nr 26 i 34 (Aula UMK, Rubinkowo), 11 i 27 (Dworzec PKP, lewobrzeże, Wrzosy), 10 i 20 (Glinki) i inne.

Mamy nadzieję, iż nowa lokalizacja serwisu komputerowego Ipsum Komp w Toruniu przypadnie Państwu do gustu jeszcze bardziej, niż poprzedni, jakże klimatyczny (lecz mniej ergonomiczny) budynek kamienicy BUMARu przy ulicy Grudziądzkiej.

Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt.

Call Now Button