Odkryj nas… na facebook.com

Blog Serwis komputerowy IPSUMkomp ToruńPrzyszedł czas, by pojawić się na jednym z portali reprezentujących nurt social media. Tak oto pozwoliliśmy się odkryć na kartach facebook.com. O niezaprzeczalnym fenomenie portali społecznościowych wie każdy z nas, każdy z nas jest, był bądź wkrótce stanie się częścią wirtualnej siatki powiązań – niczym w sławetnych google’owych kręgach – rodziny, znajomych, obserwowanych. Statystyczny użytkownik poświęca 27 minut dziennie na podejrzenie bieżących informacji na Facebooku i ma 130 znajomych. Jak pokazują liczby jest to duży potencjał marketingowy dla firm, zarówno o zasięgu lokalnym, krajowym, jak i ogólnoświatowym. Z drugiej jednak strony, nieuchronnie pojawia się myśl – i tu pozwolę zacytować sobie część artykułu napisanego przez Pana Łukasza Okruszka – że:

Facebook i inne social media ze swej natury starają się być otwartym forum dla użytkowników. To tutaj znajomi rozmawiają o tym, kto wygra wieczorny mecz, ale także, czy nowa zupka jakiejś firmy jest smaczna. Sieć zalewają opinie o markach i firmach. Trzeba wiedzieć, czy wchodząc w social media, wchodzi się na wygodny i miękki dywan, czy w sam środek błota.

Mimo wszystko, śmiało ustawiając się frontem do nowych wyzwań, zapraszamy portal facebook.com do siebie. A czy ten gigant social media powita nas z otwartymi rękoma – o tym przekonamy się już wkrótce. Dzięki Wam się przekonamy, drodzy Czytelnicy i Klienci firmy IPSUM.

 

 IPSUMkomp na Facebooku.

 

 

Call Now Button