Start- serwis komputerowy Toruń

Start - serwis komputerowy Toruń IPSUMkomp

Witam na nowo powstałej stronie projektu IPSUMkomp serwis komputerowy Toruń. Projekt IPSUM – serwis komputerowy w Toruniu był naturalnym, kolejnym krokiem w rozwoju naszej firmy. Pozwolił on ukierunkować część naszych zasobów na wykreowanie praktycznego, przemyślanego i dostosowanego do potrzeb klienta podmiotu, świadczącego szeroko pojęte usługi komputerowe. Chcemy zaistnieć na gruncie lokalnym nie tylko jako firma, której celem jest przynoszenie wymiernych korzyści finansowych, lecz stworzyć również swoiste medium kształtujące oraz wzbogacające lokalną rzeczywistość. Zdobycie określonego celu wymaga od naszej Firmy podejmowania określonych działań, co jest procesem czasochłonnym, lecz prawdziwie ekscytującym.  Mamy nadzieję, iż nasza synergia i chęć działania zostanie pozytywnie zweryfikowana przez rynek lokalny, a bogata wiedza i prakseologia niejednokrotnie doceniona.
Serwis komputerowy IPSUMkomp w Toruniu to przede wszystkim unikalne połączenie wyspecjalizowanych, technicznych umiejętności z humanistycznym, kreatywnym podejściem do oczekiwań naszych Partnerów biznesowych. To również część większej grupy pod szyldem Ipsum Toruń, której strategia rozwoju bazuje na reputacji, uczciwości i zaangażowaniu. Promowanie usług na najwyższym poziomie i służenie fachową radą to myśl, która przyświeca naszej firmie, a nieustanne podnoszenie własnych kwalifikacji i stawianie sobie coraz to wyższej poprzeczki, to recepta na doskonały wizerunek własnej działalności i umocnienie pozycji na rynku lokalnym.
Tworzenie blogu firmowego dla projektu Serwis komputerowy Toruń powstało z naturalnej potrzeby rozwoju, ciągłego udoskonalania własnych umiejętności oraz – co najważniejsze – budowania pozytywnych i trwałych relacji z odbiorcami oraz potencjalnymi Klientami. Dzięki wpisom przestajemy być anonimowymi użytkownikami internetu a stajemy się pełnoprawnymi uczestnikami dialogu oraz członkami większej, również wirtualnej, społeczności. W tej części naszej witryny będziemy starali się umieszczać krótkie artykuły związane z naszą branżą, usługami, nowinkami technologicznymi oraz bieżącą działalnością firmy. Nie zabraknie również notatek opisujących najnowsze pomysły, realizowane projekty, czy też rozwiązania problemów, z którymi najczęściej spotykamy się my i nasi Klienci.

Zapraszam do lektury blogu oraz do korzystania z naszych usług.
Tomasz Ozimek
Ipsum Toruń

Call Now Button