Czerwcowe realizacje stron internetowych

under construction barrierCzerwiec – szósty miesiąc w roku, według kalendarza gregoriańskiego, ma 30 dni. Nazwa miesiąca (według Brücknera) pochodzi od słowa czerw. Inne źródła wywodzą nazwę miesiąca i nazwę koloru czerwonego od owada czerwca polskiego, z którego wyrabiano czerwony barwnik (koszenilę) do tkanin i zbierano w czerwcu na korzeniach rośliny czerwiec trwały.

W czerwcu tego roku, z zero-jedynkowego chaosu, powstała kolejna strona internetowa z naszym udziałem. Efekt prac poniżej:

Kategoria edukacja / dzieci – czyli KROPKA. Kwintesencja KROPKI kryje się pod hasłem „miejsce spotkań małych i dużych”. Z pasją, dbałością i zaangażowaniem KROPKA tworzy przestrzeń, która jest skrojona na potrzeby dzieci i rodziców. Zawiera się w tym wiele działań, które łączy jedno – w centrum zainteresowania były, są i będą dzieci. Strona mieści się pod adresem: http://torunwkropce.pl/

Tworzenie stron internetowych czerwcowe realizacje

Tworzenie stron www czerwcowe realizacje

tworzenie stron Ipsum Komp czerwiec 2017

Więcej informacji na:

http://www.komputery-torun.pl/www/
oraz
http://www.komputery-torun.pl/realizacje/

Zapraszamy!

Szanowni Państwo,

przez wzgląd na sezon urlopowy, w dniach od 23 lipca do 3 sierpnia zmieniamy godziny otwarcia serwisu. W tych dniach zapraszamy w godzinach od 12 do 18 oraz w soboty 9 – 13. Za utrudnienia przepraszamy!

Z poważaniem, Ipsum Komp Toruń