Program Absolwent UMK

Program logo małeZ przyjemnością pragniemy poinformować o tym, że staliśmy się Partnerem biznesowym Programu Absolwent UMK działającego w ramach Centrum Promocji i Informacji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Głównym celem Programu jest utrzymywanie i rozwijanie więzi między uczelnią a jej absolwentami w szczególności poprzez przygotowywanie dla uczestników Programu szerokiej oferty działań o charakterze integracyjno-informacyjnym.

Kto może otrzymać bezpłatnie i bezterminowo Kartę Absolwenta UMK? Każdy, kto kończąc UMK uzyskał tytuł licencjata, inżyniera, magistra, doktora, lekarza lub jest absolwentem studiów podyplomowych. Dodatkowo, od października 2014 roku Kartę mogą uzyskać także absolwenci Akademii Medycznej w Bydgoszczy, którzy ukończyli studia przed jej połączeniem z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Program Absolwent UMK logo PNG 750x300

Jakie korzyści płyną z posiadania Karty? Oto kilka przywilejów:

  • rabaty udzielanych przez Partnerów Programu, zarówno regionalnych, jak i ogólnopolskich,
  • możliwość korzystania z bibliotek UMK, w tym także z bibliotek wydziałowych na specjalnych warunkach,
  • newsletter zawierający informacje o nowych przywilejach, konkursach i aktualnościach z życia uczelni,
  • bezpłatne konta pocztowe (konto@abs.umk.pl) o pojemności 150 MB z bezprzewodowym dostępem do sieci na terenie UMK, chronione przed spamem i wirusami,
  • pomoc w kontaktach ze znajomymi ze studiów.

Karta Programu Absolwent UMK 330x210 PNGCo my, jako Serwis komputerowy Ipsum Komp Toruń, nowy partner Programu Absolwent UMK, oferujemy posiadaczom Karty? Otóż przygotowaliśmy dla Państwa 20% rabatu na:

  • wszystkie usługi związane z serwisem, naprawą, modernizacją i konserwacją komputerów  klasy PC oraz przenośnych,
  • usługi informatyczne i doradcze w pełnym zakresie działalności,
  • montaż zestawów komputerowych na zamówienie,
  • tworzenie stron internetowych.

Oferta nie obejmuje kosztów zakupu podzespołów i części zamiennych. Udzielany rabat w wysokości 20% nie sumuje się z rabatami związanymi z czasowymi promocjami Partnera.

Grafika na FB 2Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów UMK do przystąpienia do Programu, a tym samym korzystania z naszych usług z 20% bonifikatą. Mamy nadzieję, iż nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i będzie stanowiła początek satysfakcjonującej współpracy.

Call Now Button