Pakiet na start

strony internetowe Ipsum Komp ToruńInternet (skrótowiec od ang. inter-network, dosłownie „między-sieć”) jest innowacyjnym i najszybciej rozprzestrzeniającym się medium informacyjnym na świecie. Stale rozszerzający się oraz intensyfikujący dostęp do sieci www determinuje fakt, iż coraz większe grono ludzi odbiera Internet jako pierwsze i podstawowe źródło informacji. Informacji eksponowanych na stronach (witrynach) www.

Strona internetowa umożliwia przekaz ogromnej liczbie użytkowników jednocześnie. Witryny www udostępniają sposobność dotarcia do nowych klientów/odbiorców (w zależności od charakterystyki funkcjonowania) i usprawniają komunikację z aktualnymi. Patrząc przez pryzmat prowadzonej działalności gospodarczej, mogą przysłużyć się do wzrostu obrotów oraz redukcji kosztów reklamy. Sondaże przeprowadzane pośród rodzimych internautów uwidaczniają, iż około 60% użytkowników postrzega i interpretuje firmę/markę właśnie przez stronę www. Ważne są tu zarówno kwestie graficzne jak i sposób oraz jakość prezentowanych treści. Nie można zapominać o ergonomii przemieszczania się pomiędzy podstronami a tym samym o łatwości w odbiorze informacji. Idąc dalej tym tropem ponad 87% społeczeństwa mającego dostęp do usługi internetu szuka opinii o produktach bądź usługach właśnie w internecie.

Dlaczego warto mieć stronę internetową? W dobie Internetu posiadanie strony internetowej można porównać do posiadania wizytówki. Da się prowadzić firmę bez niej, ale czy warto? Strona internetowa pozwala reklamować Twoją firmę przez 24h na dobę – to dzisiaj podstawowe narzędzie sprzedaży, które nie tylko warto mieć – trzeba mieć stronę internetową.

cytat ze strony www.doradcy-it.pl

Biorąc pod uwagę wzmożone zainteresowanie naszą usługą tworzenia i wdrożenia stron internetowych, przygotowaliśmy dwutygodniową kampanię promocyjną na portalu Facebook.   Jest to pakiet podstawowy trzech usług: strona www, logo oraz projekt wizytówki klasycznej do druku. Koszt usługi zbiorczej to 599 złotych brutto.

Facebook---reklama-OLX

Call Now Button