Lenovo T440s – używane laptopy poleasingowe Toruń

Jak już pisaliśmy przy okazji prezentacji modelu T440, laptopy z serii ThinkPad z przedrostkiem „T”, mają bardzo długą historię i wieloletnią tradycję. Jako ciekawostkę dodałem, iż do 2003 roku laptopy marki ThinkPad, były jedynymi certyfikowanymi komputerami przenośnymi do użytku na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej ISS. Swego czasu też, były stałym wyposażeniem promów kosmicznych NASA. W maju 2005 roku Lenovo odkupiło od firmy IBM dział komputerów osobistych, i postawiło sobie za cel nie psuć tego, co było dobre. ThinkPad pozostał ThinkPadem, produktem nieco innym niż pozostałe komputery oferowane przez firmę Lenovo.

Laptop ThinkPad T440s jest kolejnym modelem z szerokiej rodziny linii produktowej klasy biznes oferowanej przez firmę Lenovo, który podtrzymuje dobre tradycje. Kolor obudowy, zarys sylwetki i inne cechy charakterystyczne, pozwalają poznać, że mamy do czynienia z rasowym ThinkPadem. Skromny wystrój zewnętrzny powinien się podobać, a logo ThinkPad kojarzy się z prestiżem. Powierzchnie obudowy są mniej chropowate i nieco milsze w dotyku niż w ThinkPadzie T440.

ThinkPad T440s, ma obudowę wykonaną po części ze stopu magnezu i włókna węglowego oraz waży zaledwie 1,56 kg. Jest o około 0,2 kg lżejszy od jego poprzednik – modelu T430s. Gabaryty tego laptopa z 14-calowym ekranem są tylko nieco większe od gabarytów Della Latitude E7240, ultrabooka z ekranem o przekątnej 12,5″.

Poleasingowy laptop Lenovo ThinkPad T440s to ekstraklasa w odniesieniu do normalnych, cywilnych notebooków. Ma to być solidne urządzenie, taki wół do pracy, który wiele zniesie, zachowując przy tym pełną sprawność. Urządzenia te posiadają certyfikat i atest MIL-SPEC. Próby te przeprowadzane są zgodnie z wojskowymi standardami i potwierdzają solidność, trwałość i jakość testowanych produktów. Urządzenia są sprawdzane pod kątem wytrzymałości na osiem czynników – wysokie ciśnienie, wilgotność, drgania, wysoką temperaturę, szok temperaturowy, niskie ciśnienie (4570 m), niską temperaturę i zapylenie. W standardowej konfiguracji komputer przenośny T440s wyposażony jest w dwie (2) baterie 3-ogniwowe, jedną wewnętrzną i jedną wymienną. Technologia Power Bridge umożliwia wymianę baterii tylnej bez konieczności wyłączania systemu. Bardzo często też, oferowane egzemplarze posiadają podświetlaną klawiaturę i to z dwoma poziomami jasności.

Serwis komputerowy Ipsum Komp Toruń wprowadził do swojej oferty sprawdzone, używane laptopy poleasingowe z gwarancją. Zapraszamy do sprawdzenia naszego asortymentu.

Call Now Button