Dell Latitude E6400 – używane laptopy poleasingowe Toruń

Laptop Dell E6400 to klasyka rodzaju. Mimo swoich lat, przy dobrze dobranej specyfikacji i wyposażeniu w szybki dysk SSD, znakomicie radzi sobie w zastosowaniach domowych, multimedialnych i biznesowych. Latitude E6400 może się podobać, szczególnie jeśli ktoś lubuje się minimalizmie. Jest niepozorny, nie ma właściwie cech szczególnych, ale może właśnie dlatego osiągnął status klasyka. Na pokrywie mamy ulubiony – w latach jego premiery – materiał konstruktorów, czyli szczotkowane aluminium pomalowane na czarno, a sama konstrukcja jest oparta na stopach magnezu.

Tak oto, kiedyś już, opisywałem ten model.

Dell Latitude E6400 to laptop klasy biznesowej z lekką, lecz wytrzymałą obudową, spełniającą wymagania najwyższych norm wytrzymałości, dzięki czemu laptopy są odporne na uszkodzenia chroniąc wrażliwe dane. Laptop E6400 zaprojektowany z myślą o wymagających użytkownikach biznesowych zyskał wzornictwo oferujące dyskretną elegancję.

Wszystkie notebooki Latitude z serii E są poddawane rygorystycznym testom trwałości oraz przyspieszonym testom eksploatacyjnym, które symulują faktyczne sposoby użytkowania sprzętu. Dzięki temu notebooki te są dostosowane do długich okresów pracy stanowiąc doskonałą propozycję dla firm i specjalistów pracujących w terenie.

Latitude E6400 to przemyślana konstrukcja, która nie tylko świetnie wygląda, ale także zapewnia niezawodność w ciągu długiego dnia pracy. Konstrukcja wykonana ze stopów magnezu, bardzo wytrzymała powłoka lakiernicza i solidne metalowe zawiasy sprawiają, że nowy notebook Latitude E6400 jest niezwykle trwały. Komfortową pracę zapewnia dokładnie dopasowana klawiatura z trwałymi klawiszami i opcjonalnym podświetleniem. Zauważalny wygląd w każdych warunkach dzięki eleganckiej, cienkiej obudowie zaprojektowanej na podstawie opinii uzyskanych od tysięcy użytkowników.

Dell E6400 posiada 14 calową matrycę HD o rozdzielczości 1280×800 pikseli lub HD+ o rozdzielczości 1440×900 pikseli. Powłoka matrycy jest matowa, co usprawnia pracę na zewnątrz oraz w pomieszczeniach (brak refleksów od okien, lamp, żyrandoli).

Poniżej przykładowa specyfikacja:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo Processor P8700 2,53 GHz, 2 rdzenie, 2 wątki, 3 MB pamięci cache

  • Grafika zintegrowana, Intel GMA 4500MHD, pamięć: współdzielona

  • Pamięć RAM: 4 GB DDR2

  • Dysk: SSD lub SSHD (według specyfikacji)

  • Napęd: DVD-RW

  • Matryca14″, o rozdzielczości 1280 x 800 lub 1440×900 (według specyfikacji)

  • Złącza: 4x USB 2.0, Fire Wire, VGA, Display Port, eSATA, LAN, Audio Jack

  • Multimedia: głośniki, czytnik kart pamięci

  • KomunikacjaWi-Fi, Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps

Zapraszamy.

Call Now Button