Dell E6440 – używane laptopy poleasingowe Toruń

Kolejnym przedstawicielem ze słynnej, cenionej i nie raz już  opisywanej przez nas serii Latitude jest model E6440. Biznesowa linia produktów ze stajni DELLa, z przedrostkiem E, od wielu lat wyróżnia się trwałością, wytrzymałością i solidnością na najwyższym poziomie. Model E6440 ma zupełnie nową konstrukcję i należy do najbardziej urodziwych laptopów na rynku (choć o gustach się nie dyskutuje). Zastosowanie materiałów wysokiej jakości, których wykorzystano do budowy notebooka sprawia, że konstrukcja jest niezwykle sztywna, wytrzymała i elegancka. Klapa matrycy nie wygina się nawet przy sporym nacisku.

Poleasingowy Latitude E6440 to laptop, który będzie odpowiedni zarówno do domu jak i biura. Nie nadaje się co prawda do gier (choć w World of Warcraft pobiegamy :)), lecz do zastosowań multimedialnych jest doskonały – zwłaszcza jeśli wyposażymy go w szybki dysk SSD.  Użyte materiały do budowy konstrukcji to stopy magnezu, aluminium i tworzywa sztuczne. Pokrywa jest wykonana z anodowanego aluminium, spód jednostki zasadniczej jest malowany proszkowo, a pulpit roboczy jest gumowany. Sztywność jednostki jest bez zastrzeżeń, nic tu się nie wygina, ani nie wykrzywia. Stalowe zawiasy są bardzo solidne.

Model ten został stworzony z myślą o codzienności dlatego twardo stawia czoła codziennym wyzwaniom.

Marketingowcy firmy Dell tak opisują ten model:

Obudowa Dell Latitude typu Tri-Metal zapewnia maksymalną wytrzymałość dzięki specjalnej mieszance metali zaś elegancki, srebrny design wkomponuje się perfekcyjnie do każdego rodzaju pomieszczeń. Dell Latitude oferuje także praktyczną ochronę Twojej klawiatury przed zalaniem a także dodatkową protekcję matrycy. Model ten został stworzony z myślą o codzienności dlatego twardo stawia czoła codziennym wyzwaniom. Już sama obudowa wyróżnia Della E6440 na tle konkurencji. Cechuje ją unikalne połączenie elementów wykonanych z aluminium oraz ze stopu magnezu. Dzięki temu rozwiązaniu jej solidność jest niezrównana, a sam notebook zyskał nieco drapieżny wygląd, nadal jednak mieszczący się w stylistyce notebooka biznesowego. Materiały wysokiej jakości sprawiły, że notebook waży tylko nieco ponad 2 kg.

Posiadane przez nas na sprzedaż modele Dell E6440, w swej specyfikacji posiadają wydajne i energooszczędne procesory i5, zazwyczaj 8GB pamięci operacyjnej RAM oraz szybkie dyski SSD. Są to wyselekcjonowane egzemplarze, w 100% sprawne (każdy laptop przechodzi tzw. „ścieżkę zdrowia”) i bardzo ładnie wyglądające. Na laptopy te udzielamy 6 miesięcy gwarancji, oraz, jako, że od wielu lat prowadzimy w Toruniu serwis komputerowy, naszym klientom oferujemy pełne wsparcie posprzedażne i obsługę pogwarancyjną na wysokim poziomie. Wiemy co sprzedajemy i już na etapie zatowarowania potrafimy wychwycić potencjalne nieprawidłowości i wady, tak, by naszym klientom zaoferować w pełni sprawne, zadbane, pewne, z legalnego źródła, z licencjonowanym oprogramowaniem, naprawdę fajne laptopy, takie, jakich sami byśmy chcieli używać. Zapraszamy!

Polecane laptopy poleasingowe

Laptopy poleasingowe w Toruniu

Dell E6440 Toruń

"Używane

Dell E6440 używane laptopy Ipsum Komp Toruń

Lapotpy poleasingowe Toruń ul. Kozacka 17-19

Serwis komputerowy Ipsum Komp w Toruniu, ul. Kozacka 17-19 lok. 8. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Call Now Button