Biuro – czyli „jak” i „gdzie” znaleźć najfajniejszy serwis w mieście.

MapkaZ początkiem roku wprowadziliśmy się do nowego biura przy ulicy Grudziądzkiej 79. Lokal mieści się na II piętrze w jednym z budynków na terenie dawnego Toruńskiego Centrum Handlowego, potocznie określanego przez mieszkańców Torunia jako Bumar. Siedziba ulokowana jest przy skrzyżowaniu ulic Grudziądzkiej, Kościuszki i Lelewela – wejście do naszego serwisu komputerowego znajduje się pomiędzy odziałem banku Crédit Agricole a punktem SKOK Rafineria.

Usytuowanie punktu w bliskiej odległości do przystanków autobusowych oraz tramwajowych pozwala na bezproblemowy dojazd środkami komunikacji miejskiej. Z kolei dla osób posiadających własny środek lokomocji, do dyspozycji jest duży parking przy kompleksie handlowo – usługowym Arpol (Hala Targowa, Galeria Wnętrz AMC, Centrum Motoryzacji Arpol i inne).

Biuro naszego serwisu komputerowego Ipsum Komp, z racji potrzeby mobilności charakterystycznej dla branży informatycznej oraz z powodu prowadzenia pozostałych projektów „rodziny” Ipsum, otwarte jest w godzinach określonych grafikiem dyżurów. Ustalenie szczegółów oferty oraz przekazania sprzętu do naprawy można przeprowadzić w innym, indywidualnie ustalonym terminie.

A na koniec, nieco humorystycznie, przedstawiam:

Kilka zasad przetrwania w biurze

Zasady biurokratyczne:
1. Nie mysl! A jezeli juz pomyslales to
2. Nie mów! Ale jezeli juz powiedziales to
3. Nie pisz! Jezeli juz napisales to
4. Nie podpisuj! A jak podpisales, no to sie k…. potem nie dziw.

 

Z wyrazami szacunku
ekipa Ipsum Komp

Biuro Ipsum Komp Budynek Ipsum Komp Budynek Serwis Komputerowy Toruń Serwis Komputerowy Ipsum Komp Ipsum Komp - wejscie

Call Now Button