Wyróżnienie w kategorii Wpis Roku 2015 dla blogu firmowego Ipsum Komp

blogi firmowe7 Grudnia 2015 roku ogłoszone zostały wyniki konkursu na Blog Firmowy oraz Wpis Roku 2015. Była to już już 7. edycja konkursu organizowanego przez portal Blogifirmowe.com. Pierwszy tego typu happening odbył się w 2008 roku. W tym czasie Internet, a szczególnie social media przeszły szereg ważnych i kluczowych zmian. Ta postać rzeczy spowodowała, iż również Blogosfera firmowa z roku na rok staje się coraz bardziej dojrzała. Dlatego, z każdą edycją, starano się dostosowywać sam konkurs do nowej rzeczywistości.

Jak czytamy na stronie Blogifirmowe.com, portal ten powstał w 2006 roku z myślą o firmach i osobach zainteresowanych tworzeniem blogów firmowych i korporacyjnych. Co roku jest też organizowany konkurs na BLOG FIRMOWY ROKU. Jego celem jest popularyzacja wartościowego wykorzystania social media w polskich firmach. Portal utożsamiany jest z  wszelkimi zagadnieniami związanymi z prowadzeniem blogów przez firmy, przez pracowników oraz ich wpływ na działalność przedsiębiorstw zarówno w komunikacji zewnętrznej jak i wewnętrznej.

Wyróżnienie w kategorii Wpis Roku 2015 dla blogu firmowego Ipsum Komp

Tym samym, niezwykle miło jest nam oznajmić, iż zostaliśmy wyróżnieni w siódmej edycji konkursu blogowego na Wpis Roku 2015 organizowanego przez portal Blogifirmowe.com.

post_wpis roku_wyroznienie

Blogi, podobnie jak w ubiegłym roku, oceniali studenci Wydziału Informatyki i Komunikacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Łączna liczba zgłoszeń we wszystkich kategoriach wyniosła 243 (191 w ubiegłym roku).

Wpis, który został doceniony, to krótki artykuł o zagadnieniu związanym z incydentem zalania laptopa oraz procedurze ratunkowej po.

https://www.komputery-torun.pl/zalany-laptop/

Raz jeszcze dziękujemy i żegnamy się cytując pomysłodawcę konkursu: Stay tuned!

Call Now Button