Lian Li PC-T60B ATX Test Bench czyli widać wszystko jak na dłoni

Producent Lian Li to prawdziwie chińska firma założona w 1983 roku w miejscowości Keelung na Tajwanie. Z początkowo małej niszowej firmy rozrosła się do giganta zatrudniającego na całym świecie kilkaset osób. Obudowy tego producenta zdecydowanie nie są dla wszystkich. Nie są to wytwory dla „dzieci”, które chcą mieć tani pokolorowany plastik ze wzorkiem pajączka na przodzie i światełkami we wszystkich kolorach tęczy. Lian Li jest dla osób, które cenią wysoką jakość wykończenia, elegancję, prostotę oraz tych użytkowników, którzy potrafią docenić wysoką funkcjonalność i cechy, których często na próżno szukać u innych marek. Każda, ale to każda obudowa Lian Li jest zrobiona w całości z wysokiej jakości aluminium. Ich produkty zaczęły bardzo szybko zdobywać grono zwolenników oraz wygrywać w dużej ilości testów porównawczych w gazetach czy serwisach internetowych zajmujących się tematyką sprzętu komputerowego.

Projektując model PC-T60, producent stworzył profesjonalną obudowę Bench-Table, która jest kierowana przede wszystkim do testerów sprzętu komputerowego, entuzjastów sprzętu komputerowego oraz overclokerów. Już na pierwszy rzut oka widać, iż stelaż ma niewiele wspólnego ze standardową obudową komputera PC, ponieważ nie posiada zamkniętych ścian zewnętrznych. Płyta główna w tej jednostce jest montowana poziomo, co umożliwia montaż rozbudowanych systemów chłodzenia, nadbudów do chłodzenia ciekłym azotem a konstrukcja sama w sobie pozwala na wygodną i częstą wymianę podzespołów – płyty głównej, procesora, pamięci i karty graficznej. Obudowa Lian Li T60, jest pozycjonowana jako model Test-Bench lub Bench-Table – taka konstrukcja pochodzi pierwotnie z profesjonalnego obszaru testowania systemów.

Obudowa jest dostarczana jako zestaw i musi być zmontowana samodzielnie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaka obudowa jest, każdy widzi. Wszystko jak na dłoni. W każdym razie nam ułatwia pracę a i nasz mały – duży Wiedźmin jest zadowolony. Stay tuned!

Call Now Button