Lenovo T460s – używane laptopy poleasingowe Toruń

Seria laptopów Lenovo ThinkPad, to jedna z najlepszych i najbardziej cenionych serii urządzeń biznesowych, stworzonych z myślą o zastosowaniach korporacyjnych, biurowych a przy okazji domowych i multimedialnych. Urządzeń tych nie sposób pomylić z konkurencją. Ultrabooki z tym logo są lekkie, smukłe, wykonane z solidnych materiałów, wyposażone w bardzo wygodną klawiaturę oraz pokaźny zestaw złącz.

Lenovo ThinkPad T460s to kolejny model, który wpisuje się doskonale w tę charakterystykę, godnie podtrzymując tradycje swoich poprzedników. Próżno szukać w stylistyce laptopów oznaczonych tą marką, czegoś rewolucyjnego, przełomowego i spektakularnego. Widać tutaj natomiast konsekwencję i korzystanie ze sprawdzonych rozwiązań. Z każdą nową premierą (T420, T430, T440, T450, …) producent podąża pierwotnie obraną drogą, często w myśl zasady: lepsze, jest wrogiem dobrego.

W modelu tym, jak u poprzedników, do jego wykonania użyto wysokiej jakości materiałów. Obudowa wzmocniona jest włóknem węglowym, stopem magnezu i aluminium. Daje to doskonały efekt, w postaci bardzo wytrzymałej, solidnej i zwartej konstrukcji, która pozostaje przy tym lekka i niezwykle smukła.

Zarówno panel roboczy jak i pokrywę ekranu niełatwo jest wygiąć, jest też mało podatna na naciski. Spełnia też militarne standardy MIL-STD-810G, co oznacza pozytywne przejście testów odporności m.in. na wilgotność, drgania, wysokie i niskie temperatury, kurz i upadki.

Posiadane przez nas na sprzedaż modele z rodziny T460, w swej specyfikacji posiadają wydajne i energooszczędne procesory Intel i5 szóstej generacji, zazwyczaj 8GB pamięci operacyjnej RAM oraz szybkie, markowe dyski SSD. Do tego, najczęściej wyposażone są w podświetlaną klawiaturę (z regulowanym poziomem jasności) i bardzo często też w czytnik linii papilarnych. Są to wyselekcjonowane egzemplarze, w 100% sprawne (każdy laptop przechodzi tzw. „ścieżkę zdrowia”) i bardzo ładnie wyglądające. Na laptopy te udzielamy 6 miesięcy gwarancji, oraz, jako, że od wielu lat prowadzimy w Toruniu serwis komputerowy, naszym klientom oferujemy pełne wsparcie posprzedażne i obsługę pogwarancyjną na wysokim poziomie. Wiemy co sprzedajemy i już na etapie zatowarowania potrafimy wychwycić potencjalne nieprawidłowości i wady, tak, by naszym klientom zaoferować w pełni sprawne, zadbane, pewne, z legalnego źródła, z licencjonowanym oprogramowaniem, naprawdę fajne laptopy, takie, jakich sami byśmy chcieli używać. Zapraszamy!

 

Call Now Button