Dell Latitude E7440 – używane laptopy poleasingowe Toruń

Kolejnym, bardzo ciekawym modelem laptopa (ultrabooka), jaki miewamy w naszej ofercie urządzeń tzw. poleasingowych, jest Dell Latitude E7440. Według anegdoty przytaczanej przez Della, seria Latitude 7000 powstała, gdyż pracownicy firm zazdrościli zgrabnych laptopów z serii XPS osobom, z którymi odbywali spotkania biznesowe :). Stworzono zatem lekki i zgrabny ultrabook, który mimo niewielkich gabarytów, zwartej i eleganckiej konstrukcji, ciekawemu wyglądowi, oferuje rozwiązania wymagane przez profesjonalistów. Znajdziemy tu zatem gniazdo dokowania, dobry rozkład portów, szeroki wachlarz funkcji z zakresu zarządzania komputerem, bezpieczeństwa i komunikacji. Plusem jest również to, że akumulator nie jest zabudowany, i tym samym można łatwo go wymienić  Cierpi na tym co prawda zwartość bryły obudowy dolnej, lecz ułatwia to eksploatację urządzenia.

Obudowa laptopa E7440 składa się głównie z aluminium i magnezu. Całość jest świetnie wykonana. Wszystkie elementy są bardzo dokładnie spasowane. Bardzo dobrze wypada też sztywność korpusu. Jak pisałem jednak, ma on jeden słabszy punkt – bateria rusza się trochę w swoim gnieździe, lecz dla większości użytkowników jest to kwestia trzeciorzędna. Wygląd jest bardziej niż reprezentacyjny. Srebro z zewnątrz i czerń w środku to bardzo dobre zestawienie – eleganckie i zarazem efektowne, zwłaszcza że grubość notebooka wynosi ok. 2 cm. Wykończenie jest miłe w dotyku i odporne na zabrudzenia. Waga to zaledwie 1,69 kg.

Dell Latitude E7440 jest dowodem na to, że mobilność, bogate wyposażenie w złącza i wygodne urządzenia sterujące to nie cechy wykluczające się nawzajem.

Serwis komputerowy Ipsum Komp Toruń wprowadził do swojej oferty sprawdzone, używane laptopy poleasingowe z gwarancją. Zapraszamy do sprawdzenia naszego asortymentu.

Call Now Button