Naprawa konsol

Odzyskiwanie danych backup recovery Torun (2)Konsola do gier to w zasadzie komputer o wyspecjalizowanej architekturze przeznaczony do uruchamiania gier konsolowych. W przeciwieństwie do klasy komputerów PC, konsole mają ograniczony interfejs i dostęp do ustawień administracyjnych. Zazwyczaj nie jest możliwe unowocześnianie podzespołów, ale  niektórych konsolach można zainstalować w pełni funkcjonalny system operacyjny. Specyficzną kategorią tych urządzeń są konsole przenośne. Najczęściej mają one niewielkie rozmiary, wyposażone są w wyświetlacz ciekłokrystaliczny, czytnik pamięci zewnętrznych i akumulatory. Są one doskonałym rozwiązaniem, np. podczas podróży, gdy waga i rozmiary konsoli mają istotne znaczenie. Do tej kategorii należą m.in. Game Boy, PlayStation Portable, PS Vita, Nintendo DS Lite i inne, które obecnie coraz częściej wypierane są przez silnie rozwijający się rynek smartfonów, czyli przenośnych urządzeń telefonicznych łączących w sobie funkcje telefonu komórkowego i komputera kieszonkowego.

Usługi napraw konsol świadczone przez serwis komputerowy IPSUMkomp Toruń:

> pełna diagnostyka i serwis konsol najnowszej generacji: PLAYSTATION 4 (PS4), XBOX ONE, XBOX ONE S
> naprawa i serwis konsol poprzedniej generacji: XBOX 360, PS3
> naprawa GAMEPADÓW do konsol PS3, PS4, XBOX 360 oraz XBOX ONE
>
wymiana gniazd HDMI oraz układu regulatora HDMI PANASONIC na płycie głównej konsoli PS4 (częsta usterka)
> wymiana uszkodzonych mechanicznie, zużytych, wadliwych podzespołów konsol przenośnych SONY PSP (PlayStation Portable)
> konserwacja i aktualizacja oprogramowania firmware konsol stacjonarnych XBOX ONE, ONE S, PS4, Play Station 3 oraz Xbox 360
> wymiana lasera w konsolach oraz naprawa i regulacja napędu,
> diagnostyka problemów związanych z funkcjonowaniem sprzętowym oraz wstępne, szacunkowe określenie opłacalności ich renowacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło zdjęć: ifixit