Hosting

Hosting Toruń

Szanowni Państwo, usługa samodzielnego HOSTINGU jest obecnie nieaktywna. Zapraszamy do korzystania z naszych usług dotyczących serwisu komputerowego oraz tworzenia stron internetowych.


Hosting jest to udostępnianie przez dostawcę usług internetowych zasobów przestrzeni dyskowej oraz narzędzi do jej administracji. Innymi słowy, polega to na „zarezerwowaniu” (oddaniu do dyspozycji): określonej objętości dysku twardego, maksymalnej ilości danych do przesłania przez łącza internetowe serwerowni, usług obsługiwanych przez serwerownię (w zakresie zależnym od specyfiki usługi, np. udostępnienie bazy danych z określeniem maksymalnej jej objętości), oraz maksymalnego stopnia obciążenia serwerowni przez usługi. W ramach dostępnej powierzchni dyskowej serwer zapewnia utrzymanie firmowej lub prywatnej strony WWW oraz innych plików, kont poczty e-mail, baz danych, obsługę wielu domen oraz wygodne zarządzanie usługami.

Hosting serwis komputerowy toruń

Świadczymy usługę hostingu www na własnych serwerach dedykowanych. Wyróżnia nas to, iż nie ograniczamy dostępu do usług, nie reglamentujemy miejsca, transferu czy ilości kont – mamy zaufanie do użytkowników. Serwery są stale monitorowane przez naszych administratorów, dedykowane usługi/frameworki na żądanie (django, ruby, postgress…).

Hosting

Profesjonalny hosting posiadający wsparcie. Częste aktualizacje, możliwość poproszenia o instalację skryptów/frameworków/czegoktotampotrzebuje, administrator w czasie pracy odbiera telefon ;)

Powierzchnia konta hostingowego (serwera) oraz poczty, transfer, ilość i wielkość skrzynek pocztowych, ilość zaparkowanych domen, indywidualne parametry PHP  – do uzgodnienia via e-mail.

Zapraszamy!

Call Now Button