Dell E7240 – używane laptopy poleasingowe Toruń

Jakiej wielkości powinien być laptop? Część użytkowników powie, że powinien mieć duży i czytelny ekran jak Toshiba Satellite P70. Część, że optymalne jest 15,6″ jak w ProBooku 450. Ten kto „się zna” (jak ja :)) powie, że idealny rozmiar to 14″ – tak jak w kultowych biznesowych seriach laptopów Lenovo Czy Dell. Dla innych natomiast, najlepsze jest małe, poręczne 12 cali. Takie jak Dell Latitude E7240.

Dell ma stosunkowo bogatą tradycję konstruowania lekkich, biznesowych i w dodatku wydajnych notebooków. Seria Latitude od dawna uchodzi za jedną z lepszych w branży. Najmniejsze modele z owej linii produktowej stanowią zwykle czołówkę wśród małych laptopów swoich czasów. Model E7240 jest mniejszym bratem opisywanego już na naszym blogu modelu E7440 w rozmiarze 14″, i jest do niego łudząco podobny. Latitude E7240 ma dwubarwną obudowę, która jest anodowana na spodzie, a na pulpicie roboczym została wykończona powierzchnią o nazwie Soft Touch. Laptop ten jest ładny, przy czym wygląda dość skromnie. W modelach z serii Latitude nie spotkamy połyskliwych elementów. Mały Dell E7240 mimo, iż wygląda odrobinę niepozornie i mocno konserwatywnie, to jest pełnoprawnym urządzeniem tak jak większe, pełnowymiarowe ultrabooki. Obok innych, niesławnych, lecz podobnych rozmiarem urządzeń typu netbook, z procesorami Intel ATOM, które były i są przekleństwem wielu nieświadomych kupujących, nawet nie stał – i to w tym pozytywnym sensie znaczenia. Jak to mówią: mały, ale wariat.

Dell E7240 Toruń

Używane laptopy Toruń - Dell E7240

Sprzedaż laptopów poleasingowych w Toruniu - Dell E7240

Ipsum Komp - laptopy poleasingowe Toruń

Sprzedaż laptopów używanych w Toruniu - Dell E7240

Dell E7240 - polecany ultrabook biznesowy

Ipsum Komp - oferta laptopów

Serwis komputerowy Ipsum Komp Toruń wprowadził do swojej oferty sprawdzone, używane laptopy poleasingowe z gwarancją. Zapraszamy do sprawdzenia naszego asortymentu.